Генератори дизельні Генератори бензинові Генератори газ/бензинові - Vitals

Генератори електричного струму

Генератор — технічний пристрій, призначений для вироблення електричної енергії. Для виконання цього завдання він використовує механічну енергію двигуна. При цьому джерело живлення може бути різним – бензин, газ, дизель чи газ/бензин. На окрему увагу заслуговує генератор інверторний. На якому з видів ви не зупинилися, але сьогодні в механіці немає кращого поєднання рухомих частин, які могли б подавати електроенергію так економічно і безперервно.

Більшість генераторів змінного струму використовують магнітне поле, що обертається.

Інверторний генератор Vitals Master IG 2100bs
24 000.00 грн.
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0b
26 200.00 грн.
Генератор інверторний AL-KO 2000i
26 000.00 грн.
Генератор бензиновий 2,8/3,0кВт Iron Angel EG 3200
18 000.00 грн.
Генератор бензиновий 2,8/3,0кВт Iron Angel EG 3200 EM
19 500.00 грн.
Генератор бензиновий 2.5/2.8кВт 4-х тактний ручний запуск GRAD (5710915)
12 800.00 грн.
Генератор бензиновий 3,0/3,2 кВт START PRO SPG-3500
26 399.00 грн.
Генератор бензиновий 5.0/5.5кВт ручний запуск GRAD (5710955)
27 000.00 грн.
Генератор бензиновий 7,0/7,5кВт електро запуск GRAD (5710985)
35 000.00 грн.
Генератор бензиновий AL-KO 6500 D-C
60 000.00 грн.
Генератор бензиновий SIGMA 5,0/5,5 кВт
29 000.00 грн.
Генератор бензиновий SIGMA 6,0/6,5 кВт
37 000.00 грн.
Генератор бензиновий Кентавр КБГ258
10 400.00 грн.
Генератор бензиновий Кентавр КБГ283а
9 700.00 грн.
Генератор бензиновий Vitals WP 2.5b
11 360.00 грн.
Генератор інверторний Vitals Master IG 3600be
24 000.00 грн.

З чого складається і як працює генератор змінного струму

Генератор складається з котушки, на яку намотаний дріт, котушка обертається в магнітному полі. Щоб обертати котушку в магнітному полі – потрібно докласти механічну силу. Найбільш поширені методи одержання електрики, використовуючи механічні сили: гідроелектростанції, вітрогенератори, дизельні електрогенератори, газові електростанції.

Електричний струм виробляється коли силові лінії магніту, що рухається, перетинають витки дротяної котушки. Електрони переміщуються до позитивного полюса магніту, а електричний струм тече від позитивного полюса до негативного. Доки силові лінії магнітного поля перетинають котушку (провідник), у провіднику індукується електричний струм. Аналогічний принцип працює і при переміщенні дротяної рамки щодо магніту, тобто коли рамка перетинає силові лінії магнітного поля. Індукований електричний струм тече таким чином, що його поле відштовхує магніт, коли рамка наближається до нього і притягує, коли рамка видаляється. Щоразу, коли рамка змінює орієнтацію щодо полюсів магніту, електричний струм також змінює свій напрямок на протилежне. Весь той час, поки джерело механічної енергії обертає провідник або магнітне поле, генератор вироблятиме змінний електричний струм.

Система електричної машини, що складається з обмотки та сердечника, називається якорем або ротором.

Якщо генератор повинен виробляти струм із частотою 50 Гц, то рамка повинна здійснювати 50 оборотів за секунду, що відповідає 3000 оборотів за хвилину. Частота струму залежить, таким чином, від частоти обертання ротора і відповідає числу періодів за секунду. Вона також залежить від кількості полюсів генератора. Електротехнічною промисловістю випускаються в основному синхронні та асинхронні генератори. Найпростіше визначити тип генератора по конструкції ротора. Ротор синхронного генератора забезпечений струмопровідною обмоткою.


Чим відрізняється синхронний генератор змінного струму від асинхронного?

Генератори є синхронними, якщо кутова швидкість (число оборотів) магнітного поля, що обертається, лінійно залежить від кутової швидкості (числу оборотів) ротора генератора

Генератор є асинхронними, якщо в ньому є ковзання, тобто відставання магнітного поля статора від кутової швидкості ротора. Через конструктивні особливості побудови генераторів, зокрема складності побудови синхронних та їх громіздкості — асинхронні генератори набули невеликого поширення.


Загальні характеристики синхронних та асинхронних генераторів

Синхронні генератори — менш точні, але вони придатні для аварійного електроживлення офісів, холодильних установок, обладнання заміських будинків, дач, будівельних об'єктів. Такі електрогенератори без проблем справляються з енергопостачанням електроінструментів та електродвигунів із реактивним навантаженням до 65% від свого номіналу.

Асинхронні генератори забезпечують підтримку напруги в мережі з високою точністю, тому дозволяють підключати до них апаратуру, чутливу до перепадів напруги (наприклад, медичне обладнання та інші електронні пристрої). Подібні генератори дозволяють підключати до них електроінструменти та електродвигуни з реактивною потужністю до 30% від номіналу.

Агрегат у шумоізолюючому кожусі в кілька разів дорожчий, але вимоги до його встановлення мінімальні. Це може бути як габаритні установки, розраховані харчування великого об'єкта, і міні-електростанції, потужністю 2-5 кВт. Світовим компаніям вдається знизити рівень шуму до 44 дБ, або навіть нижче, якщо доповнити конструкцію глушителем. У першому випадку рівень шуму досить високий, а рівень захисту від вологи і пилових частинок низька. Такі генератори можна купити для будинку, дачі, навіть для електропостачання більших об'єктів, але розміщувати їх доведеться в критих приміщеннях. При цьому враховуються не лише правила протипожежної безпеки, а й активне відведення вихлопних газів. Але коштують вони недорого.


Типи палива генераторів ТМ Vitals - три категорії:

  1. Генератор із бензиновим двигуном.
  2. Мультипаливний генератор "газ/бензин".
  3. Генератор із дизельним двигуном.


Крім того, незалежно від виду палива ці агрегати поділяються на:

  • генератор із ручним стартером;
  • генератор із електростартером;
  • генератор із автозапуском.

Бензинові генератори мають потужність від 2,0 до 18,0 кВт. Ряд моделей оснащені транспортними колесами, ручками та захисними кожухами. Генератори газ/бензин потужністю 2,0-6,0 кВт можуть працювати як на природному, так і на зрідженому газі. Дизельні генератори потужністю 4,6 кВт залежно від модифікації оснащені або чотириколісним транспортувальним шасі, або звукоізолюючим захисним кожухом.

Всі електрогенератори Vitals забезпечують високу стабільність параметрів вихідної напруги та мають гарантію від виробника терміном від 1 до трьох років, залежно від моделі. Купити електрогенератор можна у нашому інтернет-магазині. Генератори Vitals не тільки надійні та довговічні, але й доступні за ціною. Гарантія на генератори становить щонайменше 36 місяців. Крім того, нагадаємо, що ми є ексклюзивним дилером торгової марки Vitals.

Онлайн курсы IT